Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Majstrami Slovenska sú Bajčičák a Procházková

Martin Bajčičák a Alena Procházková potvrdili v nedeľných záverečných pretekoch na majstrovstrvách Slovenska v behu na lyžiach v Štrbskom Plese roly favoritov a bezpečne triumfovali vo svojich kategóriách.

29.03.2009 16:29
Martin Bajčičák Foto:
Martin Bajčičák.
debata

Muži a juniori mali na programe 30 km voľnou technikou s hromadným štartom. Striebro si vybojoval Michal Malák, ktorý však oň musel v cieľovej rovinke tuho bojovať s biatlonistom Dušanom Šimočkom, ten nakoniec skončil tretí.

V pretekoch žien na polovičnej trati nebolo o triumfe tohtosezónnej slovenskej lyžiarskej jednotky Aleny Procházkovej pochýb, druhá Katarína Garajová zaostala o vyše jeden a pol minúty, tretia skončila vekom ešte len juniorka Lucia Klimková.