sk  |  en
Streda | 21.04.2021, 13:20 | meniny: Ervín; zajtra: Slavomír

doplňte alebo opravte informácie

PhDr. Michal Suchoba ( 47 r.)

slovenský manažér, IT špecialista a inovátor v oblasti mobilných aplikácií

Kategória:

* 29.12.1973

Slovensko

0

domovský štát Slovensko

pohlavie muž

znamenie kozorožec

čínske znamenie byvol

jubileum od narodenia 47 r.

Vzdelanie

Vyštudoval Fakultu manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave

Životopis

Počas svojej kariéry riadil viacero úspešných firiem, ktoré pripravovali a realizovali projekty personálneho a finančného manažmentu v štátnej správe aj súkromnom sektore.
Medzi inými projekt štátnej pokladnice pre MF SR, modernizáciu a zefektívnenie činnosti verejnej správy pre Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny SR, Feasibility study ABCM pre ČSOB Pojišťovnu, a.s. - v ČR a SR a mnohé ďalšie.
Okrem toho takmer desať rokov paralelne pôsobil ako externý lektor postgraduálneho štúdia kurzov Strategický management a Value based management na Fakulte manažmentu UK. V súčasnosti je majiteľom a výkonným riaditeľom spoločnosť iTVSi, ktorá pôsobí vo sfére informačných technológií ako softvérový vývojársky a konzultačný partner pre domáce aj nadnárodné spoločnosti. Stojí za vývojom viacerých mobilných aplikácií, ktoré prekročili hranice Slovenska: CityMonitor, Turista v meste, ConstructionManager, Mobilný obhliadkár, TVBay a mnohé ďalšie. Plynule komunikuje v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku. Aktívne športuje, cestuje, neustále sa vzdeláva. Je slobodný, žije v Bratislave.

  Mapa

kontaktujte nás

tip na osobnost