sk  |  en
Štvrtok | 21.11.2019, 02:00 | meniny: Elvíra; zajtra: Cecília
  • | Deň filozofie

    Svetový deň filozofie oslavuje význam a dôležitosť filozofie od roku 2005 a je podporovaný organizáciou UNESCO. Deň vytvára priestor a príležitosť pre ľudí, aby otvorene zdieľali svoje myšlienky, diskutovali ich, prezentovali nové nápady a inšpirácie. Cieľom je šírenie filozofického bohatstva a podpora výmeny názorov a postojov.

  • | Svetový deň televízie

    V tento deň si od roku 1996 pripomíname Svetový deň televízie (World Television Day). Oslavujeme ho na počesť prvého Svetového televízneho fóra pri OSN, ktoré sa uskutočnilo práve v tento deň. Úlohou sviatku je podporovať výmenu televíznych programov zameraných na propagáciu mieru, bezpečnosti, ekonomického a sociálneho rozvoja a na podporu kultúrnych výmien.

  • | World Hello Day

    Svetový deň pozdravov sa oslavuje od roku 1973. Tento deň vznikol ako reakcia na vojnu medzi Izraelom a Egyptom a poukazuje na význam osobnej komunikácie pre zachovanie mieru, ktorý je dôležitý v rámci domova, komunity, národa a celom svete.

doplňte alebo opravte informácie

Ing. Miroslav Trnka ( 58 r.)

generálny riaditeľ spoločnosti ESET, spol. s r. o.

Kategória: manažéri

* 29.03.1961 Slovensko, Trnava

Slovensko

0

domovský štát Slovensko

pohlavie muž

znamenie baran

čínske znamenie byvol

jubileum od narodenia 58 r.

 

všeobecné informácie

Vzdelanie

1989 - 1995 Materiálovo – technologickú fakultu v Trnave Slovenskej technickej univerzity

Životopis

Je zakladateľom firmy ESET a jedným zo spolumajiteľov. Spolu s Petrom Paškom je tvorcom prvej verzie oceňovaného antivírusového produktu NOD32. V spoločnosti ESET je generálnym riaditeľom. Ocenenia: - v roku 2006 sa stal víťazom súťaže Podnikateľ roka, ktorú organizovala spoločnosť Ernst & Young. - je laureátom ocenenia Krištáľové krídlo za rok 2007 v kategórii hospodárstvo. - na výročnom podujatí slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT SUMMIT a IT GALA sa stal IT OSOBNOSŤ ROKA 2008 za prínos k technickému rozvoju v oblasti IT, k rozvoju IT priemyslu na Slovensku a za jeho osobné angažovanie sa v oblasti informačnej bezpečnosti.
Medzi jeho záľuby patrí hra na gitare a hudba.
zdroj: Ing. Miroslav Trnka
posledná aktualizácia 26.05.2016

  Mapa

kontaktujte nás

tip na osobnost